Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Myśliwy zabił psa na oczach jego właściciela

Utworzony przez kapsel, 7 stycznia 2010 r. o 13:10
latarka napisał:
Jak mozna zabic pieska ktory czuje bol, kocha, jest przyjacielem i ufa. Mysliwi to najbardziej zalosni ludzie na swiecie!! nienawidze ich!!! powinnismy zorganizowac jakies stowarzyszenie przeciwko myslistwu! i nie klamcie ze zalezy wam na naturze bo nic o niej nie wiecie!!!!!!!
masz racje w pierwszym zdaniu ale pozniej to takie pierdoły piszesz ze dramat... brałec cos :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buldogg napisał:
wYSTRZELAĆ WSZYSTKICH ZA-SRANYCH MYSLIWYCH !!!
łeb sobie odstrzel gamoniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Roztoczanin napisał:
Myślę że to był młody i nieodpowiedzialny myśliwy,powinien odpowiedziec za to i zostać ukarany.w ubiegłym roku byłem niemalże świadkiem też nieodpowiedzialnego zachowania zapewne nowych 20 to kilku letnich myśliwych ktorzy przyjechali sobie do lasu w srodku lata,po czym oddali kilka strzałów w dowolnym kierunku,taka zabawa mogła zakończyć sie tragicznie bo byłem od nich ok.500m.niestety nie zdąrzyłem spisać nr.rej.auta.
drugi Andersen bajko pisarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAQ!2wsx napisał:
preczytałes jakas książke i co myslisz ze jestes fajny i wszystko wiesz o mysliwych... jednym słowem z tego co tu napisałes\as to glowno wiesz co ty wogole piszesz jak mysliwi puszczaja psy bez nadzoru mysliwi maja to tego prawo jak nie rozumiesz to niech ci mama wytumaczy z myslictwem wiązą sie piekne tradycje kup sonie gazete Łowiec Polski to sie przekonasz i moze zmienisz zdanie...
ZAQ.... ja nie tylko czytuję różne rzeczy, ale nawet i byłam na kilku forach myśliwskich - potęga internetu. I wiem co Wy tam sobie wypisujecie. Ostatnio znalazłam u Was na forum coś takiego, np. cytat nie dokłady, bo nie jestem w stanie odszukać szybko źródła, ale mniej więcej: "Strzelajcie do psów, ale potem je gdzieś schowajcie, żeby sprawy nie było" Psy biegały bez nadzoru, a myśliwego nie było, znam go. Inaczej bym nie pisała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aha i zapewniam Cię, ze ne masz do czynienia z osobą, która twierdzi, ze wie wszystko po przeczytaniu jakiejś , jednej, dwóch, dwudziestu książek. No to chyba tyle na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAQ!2wsx napisał:
preczytałes jakas książke i co myslisz ze jestes fajny i wszystko wiesz o mysliwych... jednym słowem z tego co tu napisałes\as to glowno wiesz co ty wogole piszesz jak mysliwi puszczaja psy bez nadzoru mysliwi maja to tego prawo jak nie rozumiesz to niech ci mama wytumaczy z myslictwem wiązą sie piekne tradycje kup sonie gazete Łowiec Polski to sie przekonasz i moze zmienisz zdanie...
Heh .... jeszcze apropos pięknych tradycji Np. Yakuza też ma piękne tradycje i co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wow ... dopiero teraz zauważyłam ZAQ .... Człowieku, któremu tak drogie są tradycje polskiego myśliwstwa - Ty masz problemy z językiem polskim Widocznie on Ci już nie drogi "preczytałes jakas książke i co myslisz ze jestes fajny i wszystko wiesz o mysliwych... jednym słowem z tego co tu napisałes\as to glowno wiesz" Od kiedy imię KAŚKA sugeruje to, że jestem mężczyzną A książka, którą poleciłam napisał myśliwy z tradycjami, całe pokolenia jego rodziny to myśliwi. Polecam też np. tak na szybko co mi do głowy przychodzi to książkę "Polowanko" niestety w tej chwili autora nie pamiętam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh ... mój rozmówca zamilkł ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oko napisał:
czy ukarano już mandatem Państwa Sroków za puszczanie psa bez smyczy i kagańca w terenie leśnym . Czy ukarano ich za to że złamali polskie prawo ?. Mam nadzieję że dostaną taką grzywnę że im w pięty pójdzie . Co by było gdyby ten "łagodny" pies pogryzł dziecko. W nosie mam kolesia który zabił kundla, jemu niech sprawiedliwosc będzie mierzona swoją droga ale PYTAM KIEDY SKOŃCZY SIĘ POBŁAZLIWOSĆ DLA PSICH TERORYSTÓW PUSZCZAJĄCYCH SwOJE PSISKA GDZIE POPADNIE !!!!!!!!!!!!!!!!
A ja mam nadzieję, ze ktoś kiedyś spuści ci łomot taki, ze aż w pięty pójdzie, albo zgwałci twoje nieletnie dziecko. A potem niech sąd tobie dopieprzy karę, bo nie dopilnowałeś dzieciaka i samo sobie gdzieś poszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...